Elon Musk’tan Teknofest Paylaşımı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından İzmir’deki TEKNOFEST’e davet edilen Elon Musk, sosyal medya hesabından videolu paylaşım yaparak, “Davetiniz için teşekkür ederim Sayın Erdoğan, gelecek yıl bizzat katılmayı ve Türkiye’deki diğer yatırım fırsatlarını tartışmayı sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.

Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Gelecek yıl Teknofest’e bizzat katılmayı ve Türkiye’deki yatırım fırsatlarını görüşmeyi dört gözle bekliyorum” ifadelerini kullandı.

NEW YORK’TA ERDOĞAN, MUSK’I TEKNOFEST’E DAVET ETMİŞTİ

Birleşmiş Milletler (BM) 78. Genel Kuruluna katılmak üzere geçtiğimiz haftalarda New York’ta bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkevi’nde iş adamı Elon Musk’ı kabul etmişti. Görüşme sırasında Erdoğan, Musk’ı İzmir’deki TEKNOFEST’e davet etmişti.

Elon Musk’tan Teknofest paylaşımı: Gelecek yıl bizzat katılmayı ve diğer fırsatlarını tartışmayı sabırsızlıkla bekliyorum

ELON MUSK’TAN TEKNOFEST PAYLAŞIMI

İzmir Çiğli Havaalanı’nda düzenlenen Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST devam ederken Elon Musk, X hesabından bir paylaşımda bulundu. TEKNOFEST’ten kesitlerin yer aldığı videoyu paylaşan Musk, Teknofest’te yarışan tüm ekipleri tebrik etti.

“GELECEK YIL KATILACAĞIM”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a daveti için teşekkür eden Musk, “Gelecek yıl Teknofest’e bizzat katılmayı ve Türkiye’deki yatırım fırsatlarını görüşmeyi dört gözle bekliyorum” ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN: GELECEK YIL SENİ DE GÖRMEKTEN MEMNUNİYET DUYARIZ

Elon Musk’ın açıklamalarına Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu sözlerle yanıt verdi: “Sevgili Elon Musk, Dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST’ ‘te gelecek yıl seni de görmekten büyük memnuniyet duyacağız. Kazan-kazan anlayışıyla gerçekleştireceğimiz iş birlikleriyle, ülkemize ve insanlığa birçok alanda büyük katkılar sunacağımıza inanıyorum. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle…”

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri