Survivor 2023’ün İlk Yarışmacısı Berdan Mardini Oldu

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Survivor 2023’ün ilk yarışmacısı başarılı şarkıcı Berdan Mardini oldu. Haberi sosyal medya hesabından duyuran Acun Ilıcalı, “Başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Televizyon ekranlarından vazgeçilmez yarışması Survivor 2023 için hazırlıklar başladı. Merakla beklenen yarışmanın ilk yarışmacısı ise uzun zamandır yaptığı sporlarla sık sık adından söz ettiren Berdan Mardini oldu.

“HEPİMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN”

Instagram hesabından Survivor 2023’ün ilk yarışmacısı duyuran Acun Ilıcalı, “Survivor 2023 sezonu ilk yarışmacımız Berdan Mardini oldu. Kendisine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. Ilıcalı’nın paylaşımını kendi hesabından yayınlayan Berdan Mardini ise “Hepimiz için hayırlı olsun. Bakalım beni neler bekliyor” dedi.

Survivor 2023’ün ilk yarışmacısı şarkıcı Berdan Mardini oldu

DÜZENLİ SPOR YAPIYOR

44 yaşındaki Berdan Mardini, uzun zamandır düzenli spor yaparak sağlıklı besleniyordu. Instagram hesabını aktif olarak kullanan şarkıcı, o anları da sık sık takipçilerinin beğenisine sunuyordu. Ünlü şarkıcının Survivor’a gideceğini öğrenen sosyal medya kullanıcıları, “Bu kadar sık spor yapmanın nedeni belli oldu” yorumu yaptı.

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri