PSG’li Herrera Hayat Kadın Tarafından Kaçırıldı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Yıldız futbolcu Ander Herrera, PSG’nin stadı Parc des Princes yakınında bir hayat kadını tarafından soyguna uğradı. Gece geç saatlerde Herrera’nın aracına zorla binen kadının, yıldız futbolcuyu esir alarak cüzdan ve cep telefonunu gasp ettiği öne sürüldü. 32 yaşındaki ismin telefonunu geri almak karşılığında saldırganı gideceği adrese götürmek zorunda kaldığı belirtildi.

Fransa’nın dev takımı Paris Saint-Germain’de futbolcuların yaşadığı gasp ve saldırılara bir yenisi eklendi. Yıldız futbolcu Ander Herrera, gece geç saatte trafik ışıklarında beklerken bir hayat kadını tarafından gaspa uğradı.

SALDIRGANI İSTEDİĞİ ADRESE KADAR GÖTÜRMEK ZORUNDA KALDI

Point’in haberine göre, gece saatlerinde kırmızı ışıkta bekleyen Herrera’nın arabasına bir hayat kadını binmeye çalıştı. Arabadaki cüzdan ve cep telefonunun gasp edildiği iddia edilirken, olayda hırsız tarafından yaklaşık 200 euro çalındığı belirtiliyor. Haber de, 32 yaşındaki futbolcunun telefonunu geri vermesi karşılığında saldırganı bir adrese götürmek zorunda kaldığı aktarıldı. Yakın zamanda başkent Paris’te Lionel Messi’nin kaldığı otelde hırsızlık olayı yaşanırken, Icardi, Dani Alves ve Angel Di Maria’nın evleri maç esnasında soyguna uğramıştı.

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri