Cristiano Ronaldo Hapis Cezası Mı Alacak?

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Vergi kaçakçılığı yaptığı iddiasıyla 23 ay hapis cezasına çarptırılan Ronaldo’nun davasında yeni bir gelişme yaşandı. Cristiano Ronaldo suçu 2 yıldan az olduğu için hapis cezasından kurtuldu ancak yüklü bir ödeme yapacak.

Dünyaca ünlü Portekizli süper star Cristiano Ronaldo, daha önce vergi kaçakçılığı nedeniyle hapis cezasına çarptırılmıştı. Bu karara ilişkin yeni bir gelişme yaşandı.

3.57 MİLYON EURO

Mint ve Besoccer’daki habere göre; Vergi kaçakçılığı yaptığı için 23 ay hapis cezasına çarptırılan Cristiano Ronaldo, hapis cezasından kurtuldu ancak ceza olarak 3.57 milyon euro ödeyecek.

Başı dertten kurtulmuyor! Cristiano Ronaldo’ya hapis cezası

GENİŞ ÖDEMENİN İLK PARÇASI

2019’da 23 ay hapis ve 18.8 milyon euro cezaya çarptırılan Ronaldo, 365 bin euroluk cezayı derhal ödeyecek. Portekizli futbolcu 3,2 milyon euro daha ödeme yapacak.

MADRİD’DE VERGİ KAÇIRMAKLA SUÇLANDI

Beş kez Altın Top ödülü alan ve dünyanın en iyi futbolcuları arasında gösterilen Ronaldo, 2010-14 yılları arasında Real Madrid’de oynarken, 14,75 milyon euro vergi kaçırmakla suçlanıyordu.

KABUS GİBİ BİR YIL

Minik bebeğini kaybeden Cristiano Ronaldo’nun hayatında felaketler zinciri yaşandı. Efsanesi olduğu Manchester United’da yedek kalan ve problemli şekilde kulüpten gönderilen Ronaldo, Dünya Kupası’na çeyrek finalde havlu attı. Ronaldo’nun yedek kaldığı Portekiz’de teknik direktör Fernando Santos da işinden oldu. 37 yaşındaki futbolcunun kıyasa tutulduğu Messi de Dünya Kupası’nı kazanarak rekabette bir adım öne geçti. Ve Ronaldo halen kulüpsüz durumda.

Başı dertten kurtulmuyor! Cristiano Ronaldo’ya hapis cezası

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri