Ece Üner’i Canlı Yayında Sinirlendiren Hareket

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

“Ece Üner ile Susma” programında Naime ve Ali arasındaki yüzleşme sırasında Ali’nin sözleri sunucu Ece Üner’i adeta çıldırttı. Kendisini aldattığını iddia eden eşine çocuklarını göstermeyen Ali’nin “Eğer bana iftira attığını söylersen çocuklarını gösteririm” cümlesi karşısında küplere binen Ece Üner, “Çocuk deyince benim sinirlerim kalkıyor” diyerek bağırmaya başladı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘ Ece Üner ile Susma’ programında Ali ve Naime arasında geçen yüzleşme sırasında çiftin çocukları üzerinden birbirleriyle pazarlık yapması Ece Üner’i adeta delirtti.

CANLI YAYINDA ÇİRKİN TEKLİF

Programda eşini aldatmadığını iddia eden Ali, Naime’ye “Eğer bana iftira attığını söylersen çocuklarını istediğin günde istediğin saatte sana gösteririm” dedi.

ECE ÜNER ÇOK KIZDI

Bu sözlere kayıtsız kalamayan Ece Üner ise “Bu bir tehdittir. Çocuklar üzerinden pazarlık edemeyiz. Bunu asla kabul etmiyorum. Çocuk mal değil. Nasıl oluyor çocuklar için canımı kanımı veririm, ben de bu çocukların sağlıklı ortamda büyümesi için, Türkiye’deki bütün bu mağdur edilen çocuklar için canımı, kanımı veririm. Çocuk deyince benim sinirlerim kalkıyor. Hiçbir şekilde ortaya koyamazsınız çocukları” diyerek tepkisini dile getirdi.

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri