Arkadaşı Paylaştı: Bu Aşk Hala Sürüyor

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Eski manken ve oyuncu Karahan Çantay, Tayland’ın başkenti Bangkok’ta 7 Mart’ta motosikletiyle geçirdiği kazada hayatını kaybetmişti. Çantay’ın cenazesi THY’nin Bangkok-İstanbul seferini yapan uçağıyla 05.30 sıralarında İstanbul’a getirildi. Karahan Çantay’ın cenazesinin İstanbul Havalimanı’ndaki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Ankara’ya götürülerek toprağa verilmesi bekleniyor.

Karahan Çantay’ın cenazesi Türkiye’ye getirildi

BU AŞK HALA SÜRÜYOR

Karahan Çantay’ın Taylandlı arkadaşı Sira Kulsrethsiri de Türkiye’ye geldi. Karahan Çantay’ı erkek kardeşi gibi gördüğünü belirten Kulsrethsiri, onunla Chanya Ja Junso’nun birlikte çekilen fotoğraflarına Instagram sayfasında yer verdi. Osira007 adını kullanan Kulsrethsiri, duygusal bir mesaj da yazdı. ” Kadere inanır mısınız? Ben inanırım” diye başlayan paylaşımında Çantay’ı erkek kardeşi gibi gördüğünü belirterek ” Gurur duyduğum şey onunla kız kardeşimin birbirlerine aşık olduğunu ve aralarından biri ölünceye kadar birlikte değerli zamanlar geçirdiğini görmek. Ve bu (aşk) hala sürüyor. Sonsuza kadar” sözleriyle sürdürdü.Karahan Çantay’ın cenazesi Türkiye’ye getirildi

Karahan Çantay’ın cenazesi Türkiye’ye getirildi

1995 yılında Türkiye’nin ilk erkek güzeli seçilen Karahan Çantay, Mr. World Erkek Güzellik Yarışması’nda ülkemizi temsil etmiş ve üçüncü olmuştu.

İlk erkek güzeli
Karahan Çantay, 21 Aralık 1973 yılında Balıkesir’de doğdu. Çantay, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü son sınıfında öğrenciyken ‘Mr. Turkey 95 Yarışması’na katılarak Türkiye’nin ilk erkek güzeli seçildi. Çantay, bir yıl sonra yapılan ‘Dünya Erkek Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etti ve 3’üncü oldu. Çantay daha sonra birçok klip ve “Gizli Aşk”, “Böyle mi Olacaktı”, “Sibel” gibi ünlü dizilerde rol aldı. 1999 yılında uyuşturucu ticaretinden yargılanan Çantay, hakkında yeterli, kesin ve inandırıcı delil bulunmadığından beraat etti. Japonca bilen Çantay ilerleyen yıllarda sürpriz bir kararla Tayland’a yerleşti.

Karahan Çantay’ın cenazesi Türkiye’ye getirildi

Karahan Çantay en son 2015 yılında Bebek’te görüntülendi. Eski model, muhabirlere “En popüler olduğum dönemde ülkeyi terk etmek zorunda kaldım. Zamanı gelince konuşurum” demişti.

Karahan Çantay’ın cenazesi Türkiye’ye getirildi

Uzun süredir Tayland’da yaşayan Çantay orada matematik öğretmenliği yapıyordu.

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri