Tribünlerden Yükselen Tezahüratları Duyunca Yüzü Düştü

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Panathinaikos’un yeni teknik direktörü Fatih Terim, THY Euroleague’deki Kızılyıldız maçında tribünleri selamladığı anlarda taraftalar kulüp başkanı Giannis Alafouzos aleyhine tezahüratlar yaptı. Maçın sonlarına doğru da bazı taraftarların ıslıkladığı Terim’in yüzünün asıldığı dikkatlerden kaçmadı.

THY Euroleague’deki Panathinaikos – Kızılyıldız maçı öncesi OAKA’ya giden Fatih Terim’in tribünleri selamladığı anda kulüp başkanına karşı protestolar yükseldi. Terim’in OAKA’da tribünleri selamladığı anlarda taraftarlar, Giannis Alafouzos’u protesto etti.

Fatih Terim’e büyük şok! Yeni takımıyla maça çıkmadan protesto edilmeye başlandı

MAÇIN SONUNDA DA TEPKİLER DİNMEDİ

Maçın son anlarında ise Panathinaikos Futbol Takımı’nın eski teknik direktörü Ivan Jovanovic lehine tezahüratlar yapıldı. Ivan Jovanovic tezahüratlarının yoğun alkış aldığı dikkatlerden kaçmadı.

Fatih Terim’e büyük şok! Tribünlerden yükselen tezahüratları duyunca yüzü düştü

PROTESTOLAR SONRASI YÜZÜ ASILDI

Panathinaikos taraftarlarının Ivan Jovanovic’e desteği ve kendisini ıslıklamasının ardından Fatih Terim, maçın bitimine kadar salondan ayrılmadı. 70 yaşındaki teknik direktör, Kızılyıldız’ı farklı mağlup eden Panathinaikos’ta başantrenör Ergin Ataman’ı mücadele sonrası tebrik etti. Ergin Ataman ve Fatih Terim’in sarıldıktan sonra kısa bir süre sohbet etti. Deneyimli çalıştırıcının salondan yarılırken yüzünün asık olması dikkatlerden kaçmadı.

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri