Sefo’nun Konseri İptal Edildi

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

İstanbul’daki bir okulda Sefo’nun “Bilmem mi?” şarkısına eşlik ederek dans eden öğrencilerin görüntüsü sosyal medyada gündem olmuş, bunun üzerine ünlü rapçi ise bu okulda konser vermek istemişti. Ancak Küçükçekmece Belediyesi’nden izin çıkmasına rağmen okulun kararı ile konser iptal edildi.

İstanbul Küçükçekmece’deki Arif Nihat Asya Ortaokulu’nda Sefo olarak tanınan Seyfullah Sağır’ın “Bilmem Mi?” şarkısını söyleyerek dans eden öğrencilerin görüntüleri günlerce sosyal medyada gündem olmuş ve milyonlarca kişi tarafından izlenmişti. Bunun üzerine Sefo, Twitter hesabından “Küçükçekmece’deki bu okulda konser yapmak için kimden izin alabiliriz?” diye sormuş, Küçükçekmece Belediyesi’nin hesabından ise “Sizi ne zaman belediyemizde ağırlayalım?” cevabı gelmişti.

BELEDİYE İZİN VERDİ, OKUL İPTAL ETTİ

Haber türk’ün haberine göre Nihat Asya Ortaokulu’nda öğrencilerin heyecanla beklediği Sefo konseri iptal edildi. Konserin iptal edildiğini açıklayan Müdür Yardımcısı Hafize Polat, gerekçe olarak konsere dışarıdan da ilgi olabileceğini ve eğitimin aksayabileceğini söyledi.

YILIN EN ÇOK DİNLENEN ŞARKISI OLDU

Sosyal medyada viral olan videodaki Sefo’nun “Bilmem Mi?” şarkısı, Spotify’ın açıkladığı verilere göre Türkiye’de 2021’in en çok dinlenen şarkısı oldu.

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri