İBB Sözcüsü Murat Ongun’dan Cevap

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Haber Global ekranlarında yayınlanan Buket Aydın’la Yüz Yüze programının bu haftaki konuğu İBB Sözcüsü Murat Ongun, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Ongun, tartışılan yurt dışı tatiliyle ilgili de konuştu.

Ocak ayında İstanbullu karla mücadele ederken İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun İngiliz Büyükelçi’yle balıkçıda, İBB Sözcüsü Murat Ongun’un ise yurt dışında kayak tatilinde olması tartışma konusu olmuştu.

İBB Sözcüsü Murat Ongun, Haber Global’de katıldığı “Yüz yüze” programında kendisine yönelik eleştirilere yanıt verdi.

“7-8 ay öncesinden rezervasyon yaptırmıştım

“Kendisine yöneltilen “Kar yağarken neden tatilini iptal etmedi?” eleştirilerine de yanıt veren Murat Ongun, “Ucuz olsun diye 7-8 ay öncesinden rezervasyon yaptırmıştım. Nereden bilebilirim İstanbul’a kar yağacağını. Eşim iki çocuğum gidiyorum yani.” ifadelerini kullandı.

“Sorun yok bak keyfine kafanı dinlendir”

Ongun, kar yağışı sonrası gelen eleştirilerin ardından İstanbul’a dönmek istediğini İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na söylediğini belirterek, “O da dedi ki ‘ne döneceksin Murat. Zaten herkes diyeceğini dedi. Sorun yok. Bak keyfine. Kafanı dinlendir ailenle güzel bir tatil yap’ dedi. Ben de tatil bitince döndüm” dedi.

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -