Hakim Kendi Eşini Öldüresiye Dövdü

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Hakim kendi karısını tekme tokat dövdü. Kadına şiddet hiç beklenmedik bir mevkideki kişiden geldi. İstanbul Esenyurt’ta ikamet eden evli ve bir çocuk babası 49 yaşındaki hâkim M.A., 31 Mart’ta eşi S.A. (44) ile ailevi nedenlerle tartışma yaşadı.

Sabah’ın haberine göre tartışma sırasında hâkim, iddiaya göre aynı yastığa baş koyduğu karısını darp etmeye başladı. M.A., oğlunun gözü önünde eşini tekme ve yumruklarla dövmeye devam etti. Talihsiz kadın hastanede tedavi gördü. Aldığı darp raporuyla birlikte savcılığa başvuran S.A., kocasının cezalandırılmasını istedi.

Soruşturma kapsamında ifadesi alınan hâkim M.A., eşini darp etmediğini iddia etti. Çiftin oğlu da darp olayına tanıklık etmek istemedi. Soruşturma devam ederken S.A., savcılığa başvurarak, dosyaya şikâyetinden vazgeçtiğini belirten bir dilekçe sundu. Fakat, M.A.’nın eşine karşı işlediği suç, “şikâyete tabi suç” kapsamında değildi. Bu nedenle savcılık tarafından yürütülen soruşturma sonunda M.A. hakkında, “Eşe Karşı Kasten Yaralama” suçundan dava açıldı.

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -