Acun Ilıcalı Zevk için Yatırım Yaptı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, bu sefer de zevkine yatırım yaptı. Yeni bir yat alan Ilıcalı’nın bu yat için 20 milyon dolar(371.768.000,00 TL) ödediğini duyanlar adeta küçük dillerini yuttu.

TV8’i almasının ardından yatırımlarını hızlandıran ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, macerasına Exxen ve Hull City ile devam etmişti. Ilıcalı son yatırımını bir işe ya da bir projeye değil de kendi zevkine yaptı. Araba ve sürat motorlarına ilgi duyan Acun Ilıcalı, koleksiyonuna 20 milyon dolar değerinde yeni bir yat ekledi.

İÇERİSİNDE YOK YOK

Adı ‘Balmy’ olan yat, 6 kompartmana sahip. 47.2 metre uzunluğundaki yatta adeta yok yok. Piyasa Değeri: 20.000.000 dolar olan yatın TL değeri, 371.768.000,00. Yatta bir master süit ve dört ilave kabin arasında on kişiye kadar kalınabilir. Bu arada, mürettebat odaları da sekiz personel kapasiteli.

Acun Ilıcalı bu sefer zevkine yatırım yaptı! Harcadığı parayı duyanlar küçük dillerini yutuyor

ARKA TARAFINDA OTURMA ALANI VAR

Yat, güvertede bir oturma ve güneşlenme alanı da dahil olmak üzere geniş güverte alanlarına sahip. Süper yat güneşlenme güvertesi, spa havuzu ve arka kıç şezlonglar için bir alan, korunaklı kokpit, muhteşem deniz manza

 

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -