Yatay Yaşam Alanı Nedir?

   2023 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Yatay yaşam hattı, yüksekten düşme riskinin bulunduğu alanlarda kullanılan koruyucu ekipmandır. Vücut desteği, bağlama aparatları ve ankraj bağlantısı ile çalışma yapılacak yüksek alanlarda personeli en iyi koruyacak sistemdir. İş sahalarında alınabilecek önlemlerin çoğalmasıyla yatay yaşam hattı nedir sorusu da sıkça sorulmaya başlandı. Teknik özellikleri itibarıyla sistem, düşme tehlikesi taşıyan her alanda kullanılabilmektedir. Yatay yaşam hattına bağlı şekilde çalışan personel, düşme sırasında kazadan en az hasarla kurtulabilir. Bir çalışma ortamında belirli seviyede bir yükseklikte iş yapılacaksa ve sahada korkuluk bulunmuyorsa, alınabilecek en iyi önlem yatay yaşam hattı kurdurmaktır.

Yatay Yaşam Hattı ile Güvenli Çalışma Ortamı

Yatay yaşam hattı, iş sağlığı ve güvenliği yönetmeliklerine uygun bir sistemdir. Yüksekte çalışma yapacak personelin, işini aksatmadan güvenli şekilde çalışmasını sağlar. Bir taraftan can güvenliği sağlamak gibi önemli bir görevi üstlenirken diğer taraftan da iş motivasyonunun yükselmesine doğrudan etki eder. Paslanmaz çelikten üretildiği için uzun ömürlü kullanıma yöneliktir. Sektörde yeterli tecrübe ve teknik bilgiye sahip çalışanlarla faaliyet gösteren firmamız, yaptığı AR-GE ve tasarım çalışmaları sonucunda en düşük maliyetle yüksek şok emme kapasitesine sahip sistemlerin imalatını yapmaktadır. Genel anlamıyla basit bir sistemle üretildiğinden montaj aleti gerektirmeyen pratik ve hızlı kurulum özelliğine sahip yatay yaşam hattı sistemleri firmamızdan kaliteli ürün garantisiyle temin edilebilir.

Yatay Yaşam Hattı Avantajları

Yatay yaşam hattı, yüksekte çalışma yapılacak her alanda kullanılabilir özelliğiyle avantajlıdır. Periyodik bakımı yapıldığı takdirde ömür boyu ilk günkü performansıyla kullanılabilecek sistemle iş yerlerin personel güvenliğini sağlanırken aynı zamanda iş sağlığı ve güvenliğini denetimlerinden de kolaylıkla geçilebilir. Yönetmeliklere uygun şekilde gerekli standartlarda imalatı yapılan yatay yaşam hatları sayesinde çalışma alanlarında güvenlik sorununa en pratik çözümü bulmak mümkün olmaktadır. Önemli derecede endüstriyel tecrübeye sahip bir firmadan yatay yaşam hattı temin etmek isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çalışanlarınızın güveliğini kesintisiz olarak sağlayacak yaşam hatları, ihtiyacınıza göre uygun donanımla beğenilerinize sunulur. Uygun fiyatlarla iş güvenliği denetimlerinden geçecek güvenlik sistemi arayışınıza, her alanda kullanılabilecek yatay yaşam hatları ile en iyi cevabı veriyoruz.

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri