The Woman Studio Aksaray Kuaför

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

The Woman Studio kadınların güzelliklerine güzellik katacak yegane merkez olmaya devam ediyor. Aksaray’da ikamet eden kadınların en güzel günlerinde yanlarında yer alan uzman bir ekip tarafından güzellik ve bakıma dair tüm uygulamalar yapılıyor. Sağlıklı ve bakımlı saçlar için tercih ediliyor.

Aksaray’da hizmet veren The Woman Studio’un ünü ülke geneline yayılmış bulunuyor. Yurt dışına da açılma kararı alan işletme Fas’ın Casablanca şehrinde de hizmet vermeye başlayacak. Yılların deneyimi Ferit Yüksel’in temellerini attığı The Woman Studio da müşteri odaklı hizmet anlayışı göze çarpıyor. Bir kadının yüzündeki en önemli unsur olarak değerlendirilen kaşlar içinde özel uygulamalar bulunuyor. Aksaray’da mikroblading uygulamasının yapıldığı ilk güzellik merkezi olarak karşımıza çıkıyor. Phibrows uzmanı tarafından yapılan mikroblading uygulaması için 120 dakikanızı ayırmanız yeterli oluyor. Kıl tekniğine uygun şekilde yapılan işlem sayesinde yepyeni kaşlara sahip olmanız sağlanıyor. Ayrıca, yine uzman ve eğitimli personel tarafından kaş silme uygulamasının ilk adımı da gerçekleştiriliyor. Başlangıç seviyesindeki işlem uygun fiyat seçeneğiyle müşterilere sunuluyor. Kaş tasarımı noktasında da danışmanlık hizmeti veriliyor. Göz yapısına ve yüz tipine uygun en doğru kaş şekli ortaya çıkarılıyor.

Son yıllarda kadınların en çok tercih ettiği uygulamalar arasında kirpik lifting ve ipek kirpik yer alıyor. The Woman Studio güzellik merkezinde de en sık uygulanan işlemler arasında bulunuyor. Uzman kişiler tarafından yapılmaması halinde büyük bir sorun teşkil edecek olan uygulamalara güvenli şekilde ulaşmanız sağlanıyor. Benzer bir durum epilasyon gibi önemli bir alan içinde geçerli oluyor. Epilasyon cihazını kullanmasını bilen her kişinin uzman kabul edilmemesi gerekiyor. Eğitim sürecinin tamamlanması ve deneyim kazanılması müşterinin rahatlığı açısından önem teşkil ediyor. Ferit Yüksel ve ekibinin rakiplerinden en önemli farkı da bu noktada ortaya çıkıyor. Kaş işlemleri için ayrı, dudak renklendirme işlemleri için ayrı kişiler çalışıyor. Yıllar içerisinde oluşan deneyimle saç tasarımı alanında yakalanan başarı, diğer güzellik uygulamalarında da devam ettiriliyor. The Woman Studio randevu sistemi ile çalışıyor. Haftanın yedi günü hizmet veren işletme müşterilerinin zamanlarını en doğru şekilde değerlendimelerini sağlıyor.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

FACEBOOK:  https://www.facebook.com/thewomanaksaray/

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/thewomanaksaray/

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri