Sağlıklı ve Beyaz Dişlere Sahip Olmanın Püf Noktaları

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Sağlıklı dişler beyaz bir gülümsemeyi de beraberinde getirir. Böylece bireyin kendisine olan özgüveninin oluşmasına da katkı sağlar. Ancak herkesin dişleri aynı beyazlıkta değildir. Diş yapısının doğal rengi kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Günlük hayatta diş bakımının yeteri kadar yapılmaması, çay, kahve ve sigara gibi faktörlerde dişlerin doğal beyazlığını kaybetmesine sebep olur. Dişlerin doğal beyazlığını korumak ve ekstra beyaz görünmesini sağlamak için neler yapılmalıdır? Gelin püf noktalarını birlikte inceleyelim…

  • Dişler sabah-akşam günde 2 defa fırçalanmalıdır.
  • Etkili bir sonuç için sarjlı diş fırçası tercih edilebilir.
  • Beyazlatıcı diş macunu kullanılmalıdır.
  • Fırçanın ulaşamadığı yerlere diş ipi ile detaylıca temizlenmelidir.
  • Ağız çalkalama suyu ile gargara yapılmalıdır.

Ağız bakımının en temel ürünü diş macunudur. Diş üzerinde bulunan plakları ve bakterileri derinlemesine temizleyerek dişlerin beyaz görünmesine yardımcı olur. O halde diş beyazlığında sıkça tercih edilen Opalescence ile sizi tanıştıralım!

Opalescence Beyazlatıcı Diş Macunu

Beyazlatıcı etkiye sahip Opalescence diş macunu bakteri ve plakları derinlemesine temizler. Diş lekelerinin oluşmasını önler ve ferah bir nefes sağlar. Düzenli kullanımda dişleri 1 ay içerisinde 2 tona kadar beyazlatmaya yardımcı olur. Nane aroması ile ağzınızda ferahlık hissi sağlar. Diş beyazlatma ve temizliği konusunda geliştirdiği formüller ile Opalescence diş macunu kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir. Opalescence diş macunu yorumları inceleyebilir evde diş beyazlatma yöntemlerinde tercih edebilirsiniz.

Sizde göz kamaştırıcı bir gülümsemeye sahip olmak istiyorsanız Opalescence beyazlatıcı diş macunu uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri