Lisa Marie Presley’in Ölmeden Önce Dengede Bile Duramıyordu

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Rock’n roll efsanesi Elvis Presley’in tek çocuğu olan Lisa Marie Presley geçirdiği kalp krizi sonucu 54 yaşında hayatını kaybetti. Lisa Marie Presley’in ölmeden önce çekilmiş görüntüleri sosyal medyaya damga vurdu.

Rock’n roll müziğinin efsane ismi Elvis Presley’in tek çocuğu olan Lisa Marie Presley, evinde kalp krizi geçirdi. Evinde hareketsiz halde bulunan Presley, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

SON GÖRÜŞEN KİŞİDEN DİKKAT ÇEKEN İDDİALAR

Lisa Marie Presley en son salı gecesi Beverley Hills’deki Altın Küre Ödülleri’ne katılmıştı. Presley ile ropörtaj yapan Billy Bush onunla konuşan son isimlerden biriydi. Billy Bush, o gece yaşananları anlattı ve dikkat çeken iddialarda bulundu.

“KONUŞMASI ÇOK YAVAŞTI”

Bush Presly’in hareketlerinde o gece bir tuhaflık sezdiğini dile getirerek şunları söyledi: “Dengede durmakta zorlanıyordu. Konuşması çok yavaştı. Röportaj bittiğinde yanımdaki yapımcıma döndüm ve ‘Bu işte bir terslik var’ dedim.”

YANINDAKİ KİŞİYE YASLANARAK KONUŞTU

Öte yandan ödl gecesindeki ropörtajı izleyenler de ünlü ismin tuhaf davrandığını dile getirdi. Videoda Presly’in yanında Elvis’in en yakın dostlarından Jerry Schilling vardı. Lisa Marie röportaj sırasında bir ara ona dönüp “Koluna girip sana yaslanacağım” demişti. Lisa Marie, konuşmanın kalanını Jerry Schilling’e yaslanarak tamamladı.

Hayatını kaybeden Lisa Marie Presley’in son görüntülerinde fark edilen detaylar: Dengede duramıyordu

LISA MARIE PRESLEY KİMDİR?

1968 yılında doğan Lisa Marie, babasının izinden giderek, müzik alanında kariyer yaptı. Çıkardığı üç albüm arasında, 2003’te yayınladığı ilk albümü yüzbinlerce kopya satarak, olumlu eleştiriler aldı.

Yıldız isim, pop efsanesi Michael Jackson, aktör Nicholas Cage ve müzisyenler Danny Keough ve Michael Lockwood ile yaptığı evliliklerle de konuşuldu.

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri