Levitra Kullanımı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Levitradünya çapında en çok kullanılan cinsel sağlık ilaçlarından biridir. Bu nedenle ülkemizde de yaygın bir şekilde kullanımı yapılabiliyor. Özellikle ilerleyen yaşlarda görülen cinsel isteksizlik ve sertleşme sorunları için kullanılabilecek en ideal ilaçlardan bir tanesidir. Eczanelerde satışı yapılabiliyor. Ancak sahte ürün olarak ta karşımıza çok fazla çıkan bir ilaçtır. Bu nedenle ürünü satın almadan önce mutlaka detaylı bir araştırma yapmanız önerilir. Levitra içerdiği vardenafil maddesi sayesinde, sadece penis bölgesindeki damarların genişlemesine ve bu bölgedeki kan akışını hızlandırmaya fayda sağlar. Dolayısı ile vücudun diğer bölgelerindeki kan akış hızını etkilemez. Özellikle kalp ve tansiyon hastaları için bu konunun önemi daha büyüktür. Levitra hiçbir şekilde diğer organlara zarar vermediği için kronik hastalığa sahip olan kişiler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir.

Levitra nasıl kullanılır?

Levitra kullanımı eğer prostat gibi hastalıklarınızın tedavisi için yapacaksanız, bununla alakalı doktorlar genelde 5 mg  olarak hastaları için önermektedir. En az 90 gün boyunca düzenli bir şekilde kullanılması tavsiye edilir. Bu süreç içinde erkeklerde görülen ereksiyon bozuklukları ve cinsel isteksizlik hatta erken boşalma gibi sorunlar tamamen ortadan kalkacaktır. Bu tür hastalıkları olan kişiler güne başlamadan önce 5 mg tek doz halinde alabilir. İlacı su ile ve ağız yolu ile almanız tavsiye edilir.

Levitrayı eğer sadece sertleşme ve erken boşalma yani cinsel performans artırıcı olarak kullanmayı düşünüyorsanız, ilişkiden yarım saat önce alabilirsiniz. Etkisini çok kısa bir süre içinde görebileceğiniz gibi ilacın etkisi 36 saat boyunca sürmektedir. Dolayısı ile hem sağlık sorunlarınızda hem de cinsel performans artırıcı olarak kullanmanızda hiçbir sakınca yoktur. İlerleyen yaşlarda performans artırıcı olarak kullanmak istediğinizde 10 mg veya 20 mg olarak tercih etmeniz önerilir. Genç yaştaki kişiler için ve prostat hastalığının tedavisi için kullanmak isteyen kişiler için 5 mg kullanmak yeterli ve yerinde bir karar olacaktır. Siz de artık öz güveninizi düşüren ve sizi kötü hissettiren bu durumları geride bırakmak isterseniz mutlaka levitra kullanmaya özen göstermeniz gerekir. detaylı bilgi için https://www.ilaclarim.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri