En Trend Tasarımlar Carmen’de

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Çok özel bir görünüm için elbiseler kadınlar için olmazsa olmaz ürünler arasında yer alıyor. Abiye modelleri dikkat çekiyor. Pek çok kadın bu tasarımlara nasıl sahip olabileceğini araştırıyor. Özel tasarımlar özel anlarınıza çok daha özel tasarımlar Carmen’de. Abiye modelleri denildiğinde Türkiye’nin aklına gelen ilk marka olarak çalışmalarını sürdürüyor. Üstelik yurt dışında da büyük bir kitleye ürün sağlayan marka 7 farklı etiket ile yurtdışı ile ürünlerini buluşturmaktadır. Türkiye’nin göz bebeği olan Abiye markası Carmen şıklığı ve estetiği ön plana çıkarıyor.

Cesaret gerektiren straplez ve derin dekolteli ya da yırtmaçlı tasarımlardan günlük kullanım için de kombinlenebilecek abiye elbise tasarımlarına kadar pek çok seçeneğim bir arada bulunduğu bu adresten güvenli alışveriş için tüm adımlar hazırlanmıştır. Markadan güvenli alışveriş yapmak ve taksitli alışveriş imkanından yararlanmak için de bir fırsat olacaktır.

Uzun abiye elbise modelleri yeni sezonda trendler arasında ise kırmızı, pudra, siyah, indigo, mavi, açık gri ve ekru tonları oluyor. Pek çok kadın gold tonlarda oluşturulmuş tasarımları da tercih ediyor. Simli pullu payetli kendinden desenli kumaşlarla balık formunda oluşturulmuş pek çok abiye modeli ile tercih ediliyor. Abiyelerin pek çoğu özel günler için kullanılacağı gibi çok daha özel olan nişan veya mezuniyet gibi çok özel anlarınız için de tasarlanmıştır. Nikahlara özel oluşturulan abiye tasarımları arasından nikah elbiseleri yer almaktadır. Bu tasarımları inceleyerek sizlerde kararınızı verebilirsiniz.

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri