E2 Vizesi İçin Delaware’nin Avantajları

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

E2 yatırımcı vizesi almak için ABD’de şirket kurmayı planlıyorsanız en zor adımlardan birine gelmişsiniz demektir. Bunun nedeni Amerika Birleşik Devletleri’nde 50 farklı eyalet bulunuyor ve her birinde iş hayatı ve olanaklar oldukça farklı. Aslında eyalet desek de her biri birer federe devlet. Yani her eyalet farklı bir devlet olduğundan kanunları da değişkenlik gösteriyor. Hangi iş alanında yatırım yapacağınıza göre en iyi eyalet de değişiyor.

Söze ilk olarak şirketin lokasyonunun ve konumunun ne kadar önemli bir unsur olduğunu hatırlatarak başlayayım. Şirketin bulunduğu alan, en az iş modelinin kendisi kadar önemlidir. Öyle ki birtakım şirketlerin başarı sağlayabilip, sağlayamadıklarını anlayabilmenizin en önemli faktörlü lokasyon, yani coğrafyadır.

E2 yatırımcı vizesi için kurulacak şirkette Delaware eyaletinin avantajları:

  • Bu eyalette şirketin sermayesini bir banka cüzdanında göstermek zorunda değilsiniz.
  • Bu eyalette şirketinizi kurmak için Delaware’de olmak zorunda değilsiniz. Danışmanlar aracılığı ile ya da eyaletin resmi internet sitesi üzerinden de şirketinizi kurmak için başvuru yapma imkanına sahipsiniz.
  • Şirketin ortaklarını belgelemek zorunda değilsiniz. Kurmuş olduğunuz ortaklıklar gizli kalabilir.
  • Şirketinizin hisselerini istediğiniz fiyattan satışa çıkartabilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri E2 vizesi hakkında diğer tüm merak ettiklerinizi öğrenmek için Amerikarehberi.com’u buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Amerikarehberi.com üzerinden Amerika Birleşik Devletleri’ne ve vize türlerine dair merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -