Cristiano Ronaldo, Juventus’taki Takım Arkadaşlarıyla Vedalaştı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

İtalyan gazetesi Messaggero, Cristiano Ronaldo’nun arkadaşlarıyla vedalaştığını ve takımdan ayrılmak için maddi zararı göze aldığını yazdı. Real Madrid’in Ronaldo’ya geri dönüş kapısını kapatmasının ardından Portekizli starın futbol kariyerini noktalamak için Sporting Lizbon’a geçeceği iddia edildi. Manchester United’ın da 36 yaşındaki yıldıza bir ilgilisi var.

Juventus cephesi Cristiano Ronaldo’nun takımda kalacağını savunsa da Portekizli yıldız için ayrılık kapısı henüz kapanmadı. İtalyan gazetesi Messaggero’nun haberine göre; Cristiano Ronaldo arkadaşlarıyla vedalaştı ve ayrılmak için her şeyi göze aldı.

Cristiano Ronaldo, Juventus’taki takım arkadaşlarıyla vedalaştı

BIRAKMAYI DÜŞÜNÜYOR

Real Madrid’in Ronaldo’ya geri dönüş kapılarını kapatmasının ardından diğer eski takımları Manchester United ve Sporting yıldız futbolcuyu kadrosuna katmak için sırada bekliyor. Sporting ihtimali ise daha kuvvetli gözüküyor. Ayrıca Ronaldo, 2022’nin sonunda futbolu bırakmayı düşünüyor. Star futbolcunun annesi, oğlunun Sporting’e dönüp kariyerini orada noktalamasını hayal ettiğini açıklamıştı.
Cristiano Ronaldo, Juventus’taki takım arkadaşlarıyla vedalaştı

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -