Cem Adrian Kimdir?

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Cem Adrian birçok ünlü isimde olduğu gibi sahne adı olarak kullandığı Cem Adrian isminden ayrı olarak gerçek adının Cem Filiz olduğu bilinmektedir. 30 kasım 1980 yılında Edirne’de doğan Cem Adrian şarkıcılığının yanı sıra söz yazarlığı ve bestecilikte yapmaktadır. Birçok şarkının sözlerini ve besteciliğini yapmaktadır.

Esnaf bir babanın oğlu olan Cem Adrian Boşnak kökenli bir evlat olarak Edirne’de dünyaya gelmiştir. Takma soyismini diğer ifadeyle sahne adındaki “Adrian” ifadesini yaşadığı şehirdeki eski çağlardaki anıtlardan biri olan “Hadrianoupolis” ile ilgili olduğu söylenmektedir. Daha küçük yaşlarda ortaokul çağlarında müzikle uğraşmaya başlayan Cem Adrian ilk deneyimini şehrinde bulunan bir radyoda yıllarca çalışarak elde etti. Hem sunucu hemde yayın yönetmeni görevlerini üstlendi. Sonrasında İstanbul’a gelerek kafelerde falcılık yapmaya başladı. Geçimini kazanmak için mecbur olduğunu belirten Cem Adrian bu sırada Demet Sağıroğlu ile tanışma şansı buldu. Demet Sağıroğlu, Cem Adrian’ı kısa sürede Fazıl Say ile tanıştırarak şarkıcılık kariyerine başlamasını sağladı.

Sevilen şarkıcı Cem Adriana’a ait en güzel şarkıları bulabileceğiniz ve dinlemediğiniz şarkılarda dahil Cem Adriana’a ait tüm şarkıları tek bağlantıdan indirebileceğiniz Cem Adrian Tüm Şarkıların indir bağlantısını sizlere sunmak istiyorum. Bu sayede farklı mecralarda uğraşmanıza, arama yapmanıza gerek kalmadan Cem Adriana’a tüm şarkıları tek seferde ücretsiz olarak indirerek dinleyebilirsiniz. Özellikle Cem Adrian Sen Gel Diyorsun (Öf Öf) şarkısını merak edenler ise direk şu bağlantıdan Cem Adrian Sen Gel Diyorsun (Öf Öf) (8D) Mp3 indir şarkıyı indirerek hemen dinleyebilir.

Kaynak: https://enyenimp3indir.net/

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -