Cami Halıları

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

İbadethanelerin ayrı bir özellikleri vardır. Müslüman inancına camide ibadet etmenin ayrı bir önemi vardır. Cami halısı özenle tasarlanmış kaliteli olması gerekir.

Cami halıları modelleri ve renkleri ile ibadetlerin zevkle ve huşu içinde olmasını sağlayan zemini kaplamaktadır. Cami halıları satışlarımızda geniş bir yelpazeye sahip olan modeller vardır. Bazı halılar özel olarak tasarlanan modelleri mevcuttur. Bunların ayrıca bir görevi de bulunur. Cemaatin düzen ve nizamını sağlayan cemaatin uyumunu sağlamaktadır. Halı modellerinde kalite önceliklidir. Bizlerde cami halısı satışlarında kaliteye dikkat ediyor ve uzun ömürlü olması garanti ederek satışlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Uzun süre kullanımları nedeniyle yüksek kaliteye sahip olması gereken cami halıları fiyatları farklı modelleri ve kaliteleri ile ön plana çıkmaktadır. Cemaatin rahat etmesi, ibadetini yaparken kişiye rahatsızlık vermemesi gerektiğini bildiğimiz için halıların sık dokuması, yoğun cemaate sahip olması göz önünde bulundurarak satışa sunuyoruz.

Cami Halısı Fiyatları

Cami halısı fiyatları satışı yaparken birçok etken bulunur. Bunlardan en önemli unsur halının üretimi ve kullanılacak olan metre karesidir. Üretim koşulları ve halıların ölçüleri caminin alanına göre değişir. Bu bağlamda hem fiyat hem de malzemedeki unsurlar farklılık gösterecektir.

Fiyatları hesaplanırken tercih edilen modellerde önemlidir. Karar verilen modelin ölçüleri ile cami alanında kullanılan ölçünün yeniden hesaplanması gerekecektir. Kalite önceliği olan tercihlerinizde fiyatta etken rol oynamaktadır.

Ölçüler konusunda satışlarımız sırasında ölçüleri tecrübeli personellerimiz tarafından alınmaktadır. Her caminin inşa sürecindeki ibadet alanı birbirinden çok farklıdır. Farklı ölçüye sahip olan halılar ibadet alanının belirlenmesine göre kesilir. Ölçüye göre kesilen halılar camilerde tek parça görünümü kazandırılır.

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri