6’LI MASADA SON DURUM

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Türk siyasetinin önemli isimlerinden Esen Ermiş Ertürk katıldığı canlı yayında 6’lı Masa kulisleri ve son yapılan seçim anketlerini açıkladı!

“Analizimizi tümden gelelim yaparak gerçekleştirelim, öncelikle Batı’da şöyle bir durum var ,ciddi İslam düşmanlığı,Müslümanları linç etme girişimleri var. Peygamber efendimize hakaretler Kur’an’ı yakma girişimleri hatta bu yakma alçaklığı  devlet destekli olduğunu anladık İsveçli bakanın açıklamalarından.İçerde durum farlı mı sanıyorsunuz İslam’ın kökünü kazıyacağız anlamında açıklamalar yapan radikal sol parti sözcüleri var.

HDP’yle hareket eden.6’lı masada malumunuz daha ortada iktidar yok ama  olmayan iktidarın paylaşım sorununu yaşıyorlar ! Resmen ganimet paylaşımı yapma kavgası. Meral hanım olmayan Başbakanlık makamına talip, Sayın Kılıçdaroğlu ise İmamoğlu’na kaptırmak istemediği adaylığın PR çalışmalarına kafa yoruyor. Geri kalanlar etkisiz eleman olmanın verdiği rahatsızlıkla çıkarabildikleri kadar kaos çıkarıyorlar ve masaları yumruklayarak tehtidler savuruyorlar tüm topluma ,ayrıca özerklik sözleri ve mesajları yolluyorlar batıya.Ak Parti’den gönderilen ve bir araya gelip parti kuramayıp 2 ayrı parti kuran Babacan ve Davutoğlu’nun egosunu Ak Parti’de siyaset yapmış herkes çok iyi bildiği için siyasi olarak kaale dahi alınmıyorlar zatan.

Bu tablo  seçmenin tekrar  Recep Tayyip Erdoğan demesinin ve oyların %45’in üstüne çıkmasını izah ediyor.Evet 14 Mayıs’ta sandıklardan yine Erdoğan iktidarı çıkacak.”

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -